Kód: 170

Panika před úsvitem + kokedama

950 Kč
Skladem

Nabízíme k naší knize 1 kus z krásných dekorativních kokedam, kterou je možné darovat jako vkusný dárek, nebo si jimi můžete vyzdobit svou pracovnu, ložnici, obývák, krátkodoběji i balkon. 

V objednávce můžete i napsat, jestli máte nějaké specifické přání. Kokedamy stojí buď na malých talířcích z naší originální papírové hmoty, nebo jsou zavěšené na provázcích. Protože se jedná o ruční výrobu, každý kus je jedinečný, i když jsou si podobné. 

Můžeme Vás nechat vybrat z modelů, které máme na skladě, aby byla podle Vašich přestav.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kategorie: naše další tvorba
Hmotnost: 1.1 kg

Papírová verze s obrázky v černobílé barvě, obal pevný matný.

Anotace ke knize:

Autorka s neobvyklou upřímností, syrovou otevřeností a velkou odvahou vystupuje ze svého soukromí, aby skrze svůj příběh vynesla na povrch to, co sami před sebou často skrýváme. Autobiografické vyprávění plné napětí, hororových snů, trefných příměrů a drsných vzpomínek je pikantní směsí, která slibuje hluboký zážitek nejen k pobavení. Mnozí čtenáři najdou totiž i motivaci k řešení vlastních problémů, případně dostatek zajímavých informací k zamyšlení se nad životními potížemi svými nebo svých blízkých.

Příběh začíná v okamžiku, kdy se před očima začnou "hýbat baráky", a hrdinka příběhu předpokládá, že se konečně zbláznila, nebo musí mít nádor na mozku. Lékař během vyšetření konstatuje podivnou, nesmyslnou a šokující diagnózu "panická úzkost". Hned poté přichází s úkolem, že pacientka musí najít svého tygra, protože se ho asi velmi bojí a nedokáže se mu bránit. Pro boj s šelmou doktor nabízí psychofarmaka, která mají pomoci vše ustát.

Soukromé hledání blíže nepopsané obludy nikam nevede, nakonec je autorka nucena zahájit individuální psychoterapii, podobající se archeologickému výzkumu. Během konzultací s psychiatrem Sovičkou se postupně odkrývá velmi temný a zároveň současný lidský příběh, který může drtit a skutečně drtí mnohé z nás. Aby toho všeho nebylo málo, zatímco se hrdinka zmateně motá v minulosti, začínají se na ni valit problémy z přítomnosti, které jsou reprezentovány například početným houfem exekutorů.

Závěrem pár hodnotících slov těch, kteří již knihu přečetli: husté; brutální; četl jsem to jedním dechem; brečela jsem, přesně jako u nás; hluboké; chvílemi jsem se smála a hned potom mě mrazilo u srdce. Je to prostě PSYCHO bez příkras, které se odehrává tady a teď.

Počet stránek  478, velikost písma je standardní /12/. velikost formátu trošku větší  - B5