Kód: 97/S13 | Značka: naturdekor

umělá bonsaj Riku - 35 cm

2 900 Kč
objednat výrobu

Krásná bonsaj se dvěma kmeny a jemnými lístky vhodná do interiéru. Nepotřebuje žádnou péči.

Kategorie: bonsaje
Záruka: 2 roky

Umělá bonsaj pojmenovaná Riku měří přibližně 30-35 cm včetně misky. Pěkný originální stromek je tvořen dvěma kmeny, kterými je pevně zasazen do placaté hnědé misky. 

Tento výrobek slouží pouze jako předloha, aby měl zákazník představu, jak může jeho dekorace vypadat. Podobný, nebo skoro stejný strom můžeme vyrobit i pro Vás. Můžeme však přizpůsobit velikost a mohutnost vašim požadavkům. Každý vyrobený kus je trošku jiný, protože není možné všechny detaily udělat stejně. Také si zákazník často vybírá barvu misky, kterou by si přál pro svou bonsaj a my se pak tvaru i barvě misky přizpůsobujeme.

Všechny naše bonsaje jsou pevně ukotvené v keramické misce, případně v nádobě naší výroby. Kmen stromku včetně větviček a kořenů jsou vymodelované z tvrzeného recyklovaného papíru, kostra bonsaje je tvořena ze silných drátů. Listy a jehličí jsou vždy umělé. Povrch misky je polepený mechem. Naše dekorace jsou velmi trvanlivé, vydrží mnoho let beze změn, jsou stále stejně krásné a nepotřebují žádnou péči. Zalévání je zcela zbytečné. Bonsaje potřebují jen jednou za čas očistit od prachu. Zde se můžete dozvědět více o tom, jak se správně postarat o bonsaj z našeho ateliéru: http://www.naturdekor.cz/rady-a-navody/jak-pecovat-o-nase-bonsaje/ 

Na přání zákazníka můžeme zhotovit bonsaj větší nebo menší, mohutnější nebo košatější. Pokusíme se Vám vyhovět a vyrobit bonsaj na míru. Rádi Vám vyrobíme jakékoliv modely, stačí nám dodat fotografie nebo nákresy. Neváhejte se obrátit přímo na nás, pokusíme se vyrobit vše podle Vašeho přání. Stejně tak se na nám můžete ozvat, kdyby se Vaše bonsaj nějakým způsobem poškodila. Zpravidla dokážeme všechna poškození spravit.

atelier naturdekor